Volvo OE1329395
Antal pr. bil: Sælges per styk
Velkommen til en helt ny Volvo-oplevelse og vores nye hjemmeside.Læs vores guideFå en ny adgangskodeKontakt os, hvis du har problemer

OE-nummer
Varenummer
Vi accepterer følgende betalingsmetoder
Forhjulsleje med hjulnav til Volvo 740, 760 og 780 med ABS, modelår 1988. Beregnet til forakslen og passer til både højre og venstre side.
Hjullejet har samme udførelse og montering som den originale Volvo-del og er beregnet som erstatning for et slidt eller beskadiget hjulleje.
Volvo 740, modelår 1988, med ABS
Volvo 760, modelår 1988, med ABS
Volvo 780, modelår 1988, med ABS
Varenummer: 271645
Produkttype: Hjulleje med hjulnav
Placering: Foraksel
Monteringsside: Højre og venstre
Bremsesystem: Til biler med ABS
Modelår: Kun 1988
Erstatter Volvo originalnummer: 271449
Passer kun til modelår 1988 med ABS.
Hjullejet er beregnet til Volvo 740, 760 og 780 med ABS og passer til begge forhjul.
Kontrollér, at bilen er fra modelår 1988 og har ABS, før du bestiller.
Vi sender dine dele hurtigt og sikkert med sporbar levering.
Volvo OE1329395
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE1330824
Volvo OE274215
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE1363559
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE271643
Antal pr. bil: Säljs per styck
Volvo OE1273659
Volvo OE3530273
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE1330827
Volvo OE1229423
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE1359040
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE1272843
Antal pr. bil: 2
Volvo OE1359905
Antal pr. bil: 10
Volvo OE1273235
Antal pr. bil: Säljs per styck
Volvo OE1329712
Volvo OE3530789
Antal pr. bil: Säljs per styck
Volvo OE3530789
Antal pr. bil: Säljs per styck
Volvo OE971099
Sådan optræder Volvo OE 271645 i originalkatalogerne — tegning, position, hvor delen sidder og antal pr. bil.
Volvo 740/760/780Se hele sortimentet fra Volvo 740/760/780
Denne del passer til følgende køretøjer:
| Katalog | Gælder | Betingelser | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 780Foraksel fjederben | — | Passer uden yderligere begrænsning | 62Se sprængskitse |
Volvo OE985660
Volvo OE183577
Volvo OE1330102
Volvo OE3530790
Volvo OE1229297
Volvo OE21648827
Volvo OE1273979
Volvo OE1359607
Volvo OE907845