Volvo OE1244217
Antal pr. bil: Sælges per styk
Velkommen til en helt ny Volvo-oplevelse og vores nye hjemmeside.Læs vores guideFå en ny adgangskodeKontakt os, hvis du har problemer

OE-nummer
Varenummer
Vi accepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender dine dele hurtigt og sikkert med sporbar levering.
Volvo OE1244217
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE3519339
Volvo OE1373615
Volvo OE1360894
Antal pr. bil: Säljs per styck
Volvo OE958240
Volvo OE3540771
Volvo OE9144275
Volvo OE1264455
Volvo OE1294983
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE1225941-42
Volvo OE1360966
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE9444282
Volvo OE944076
Antal pr. bil: Efter behov (Volvo angiver intet fast antal)
Volvo OE947848
Volvo OE948857
Antal pr. bil: Efter behov (Volvo angiver intet fast antal)
Volvo OE945759
Volvo OE964198
Volvo OE948305
Volvo OE1212857
Volvo OE964197
Antal pr. bil: Efter behov (Volvo angiver intet fast antal)
Sådan optræder Volvo OE 948855 i originalkatalogerne — tegning, position, hvor delen sidder og antal pr. bil.
Volvo 240/260Se hele sortimentet fra Volvo 240/260
Volvo 740/760/780Se hele sortimentet fra Volvo 740/760/780
Denne del passer til følgende køretøjer:
| Katalog | Gælder | Betingelser | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240 1988-Isolatorer, fladstik | 240 series 1988- | Passer uden yderligere begrænsning | 15Se sprængskitse |
| Volvo 240/260 1975-1978Sikkerhedssele for | 262 (2-dørs) · 262C (coupé) | Passer uden yderligere begrænsning | 16Se sprængskitse |
| Volvo 240/260 1975-1978Planche 47280 | 240-260 Series -1978 | Passer uden yderligere begrænsning | 7Se sprængskitse |
| Volvo 240/260 1979-84Sikkerhedssele for | 262 (2-dørs) · 262C (coupé) | Passer uden yderligere begrænsning | 16Se sprængskitse |
| Volvo 240/260 1979-84Sikkerhedssele for | 242 (2-dørs) · 242 (2-dörrars) | Passer uden yderligere begrænsning | 16, 27Se sprængskitse |
| Volvo 240/260 1979-84Sikkerhedssele for | 244 (4-dørs) · 245 (stationcar) · 264 (4-dørs) · 265 (stationcar) · 244 (4-dörrars) · 245 (herrgårdsvagn) | Passer uden yderligere begrænsning | 17, 40Se sprængskitse |
| Katalog | Gælder | Betingelser | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1988-90Isolatorer, fladstik | — | Passer uden yderligere begrænsning | 13Se sprængskitse |
| Volvo 740/760 - 1984Isolatorer, fladstik | — | Passer uden yderligere begrænsning | 13Se sprængskitse |
| Volvo 740/760 1985-87Isolatorer, fladstik | — | Passer uden yderligere begrænsning | 13Se sprængskitse |
| Volvo 760 1988-Ledningsmatta bagklap | — | Passer uden yderligere begrænsning | 13Se sprængskitse |
| Volvo 760 1988-Isolatorer, fladstik | — | Passer uden yderligere begrænsning | 13Se sprængskitse |
| Volvo 780Isolatorer, fladstik | — | Passer uden yderligere begrænsning | 13Se sprængskitse |
Volvo OE1204775
Volvo OE1254346
Volvo OE1212888
Antal pr. bil: Efter behov (Volvo angiver intet fast antal)
Volvo OE1212958
Volvo OE959046
Volvo OE975303
Antal pr. bil: Efter behov (Volvo angiver intet fast antal)
Volvo OE958211
Volvo OE955136
Volvo OE1215464
Volvo OE948911
Antal pr. bil: Efter behov (Volvo angiver intet fast antal)
Volvo OE1324339
Volvo OE3544772
Volvo OE1363680
Antal pr. bil: Efter behov (Volvo angiver intet fast antal)
Volvo OE946366
Antal pr. bil: Efter behov (Volvo angiver intet fast antal)
Volvo OE1307049
Volvo OE948294
Antal pr. bil: Efter behov (Volvo angiver intet fast antal)
Volvo OE964166
Volvo OE1259533
Volvo OE1267850
Volvo OE3523070
Volvo OE1323822
Volvo OE1215734
Volvo OE1235336