
OE-nummer 1372044
Velkommen til en helt ny Volvo-oplevelse og vores nye hjemmeside.Læs vores guideFå en ny adgangskodeKontakt os, hvis du har problemer

OE-nummer
Varenummer
Vi accepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender dine dele hurtigt og sikkert med sporbar levering.

OE-nummer 1372044
Volvo OE3518162
Volvo OE1392203
Volvo OE35430051
Volvo OE3518911
Volvo OE1374620
Volvo OE1358170
Volvo OE3518185
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE3518161
Volvo OE1372043
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE3518917
Volvo OE1376407
Volvo OE3518916
Sådan optræder Volvo OE 3518179 i originalkatalogerne — tegning, position, hvor delen sidder og antal pr. bil.
Volvo 740/760/780Se hele sortimentet fra Volvo 740/760/780
Denne del passer til følgende køretøjer:
| Katalog | Gælder | Betingelser | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1988-90Bagre belysning 4DRS 1990 | L.H. |
| 3Se sprængskitse |
Volvo OE3518672
Antal pr. bil: Volvo 240 (1988–): 1 stk. · Volvo 240/260 (1975–1978): 2 stk. · Volvo 240/260 (1979–84): 2 stk. · Volvo 240/260 (1985–87): 1 stk. · Volvo 740 (1988–90): 1 stk. · Volvo 740/760 (–1984): 1 stk. · Volvo 740/760 (1985–87): 1 stk. · Volvo 760 (1988–): 1 stk. · Volvo 780: 2 stk.
Volvo OE277707
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE3518170
Volvo OE1374619
Volvo OE1235783
Volvo OE35430052
Volvo OE3518910
Volvo OE3518294
Volvo OE1376409
Antal pr. bil: 2