Volvo OE1247572
Antal pr. bil: 10
Velkommen til en helt ny Volvo-oplevelse og vores nye hjemmeside.Læs vores guideFå en ny adgangskodeKontakt os, hvis du har problemer

OE-nummer
Varenummer
Vi accepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender dine dele hurtigt og sikkert med sporbar levering.
Volvo OE1247572
Antal pr. bil: 10
Volvo OE3540497
Volvo OE9131940
Volvo OE946934
Volvo OE1203219
Antal pr. bil: 4
Volvo OE1255989
Volvo OE685634
Volvo OE1213237-PAIR
Antal pr. bil: 1 par
Volvo OE675927
Volvo OE191695
Volvo OE655532
Volvo OE670820
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE955892
Volvo OE1264415
Antal pr. bil: 2
Volvo OE3540672
Volvo OE958239
Antal pr. bil: Volvo 1800 B18: 6 stk. · Volvo 1800 B20: 6 stk. · Volvo 240/260 (1975–1978): 2 stk. · Volvo 240/260 (1979–84): 2 stk. · Volvo 240/260 (1985–87): 2 stk.
Volvo OE958242
Volvo OE686261
Volvo OE1264597
Antal pr. bil: 4
Volvo OE1221189
Antal pr. bil: Sælges per styk
Sådan optræder Volvo OE 1264871 i originalkatalogerne — tegning, position, hvor delen sidder og antal pr. bil.
Volvo 240/260Se hele sortimentet fra Volvo 240/260
Denne del passer til følgende køretøjer:
| Katalog | Gælder | Betingelser | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240 1988-Armlæn, fortil | 240 series 1988- | Passer uden yderligere begrænsning | 11, 5Se sprængskitse |
| Volvo 240/260 1975-1978Dørdele, fordør | 240-260 Series -1978 | Passer uden yderligere begrænsning | 64Se sprængskitse |
| Volvo 240/260 1979-84Armlæn, dørlomme | 240-260 series 1979-1984 | Passer uden yderligere begrænsning | 13, 5Se sprængskitse |
Volvo OE670830
Volvo OE1294638
Volvo OE676365
Antal pr. bil: 4
Volvo OE1254985-86
Antal pr. bil: Sæt
Volvo OE1254986
Volvo OE9131941
Volvo OE1202430
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE1225943-44
Volvo OE1225941-42
Volvo OE1264288-89
Volvo OE1225126
Volvo OE9131868
Volvo OE1294808-09
Volvo OE1294354
Antal pr. bil: Volvo 240/260 (1985–87): 2 stk. · Volvo 740 (1988–90): 1 stk. · Volvo 740/760 (1985–87): 1 stk. · Volvo 760 (1988–): 1 stk. · Volvo 780: 2 stk. · Volvo 940/960 (1990–1996): 1 stk. · Volvo 940/960 (1994–) & S90/V90 (1997–): 1 stk.
Volvo OE3540673
Volvo OE273341
Volvo OE1224822
Antal pr. bil: 4
Volvo OE685898
Volvo OE1207711
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE672818
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE3540642