Volvo OE383222
Antal pr. bil: Sælges per styk
Velkommen til en helt ny Volvo-oplevelse og vores nye hjemmeside.Læs vores guideFå en ny adgangskodeKontakt os, hvis du har problemer
OE-nummer
Varenummer
Vi accepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender dine dele hurtigt og sikkert med sporbar levering.
Volvo OE383222
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE271262E
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE3502336
Antal pr. bil: 2
Volvo OE1398321
Volvo OE947855
Volvo OE3507757
Antal pr. bil: 4
Volvo OE942905
Volvo OE1359235
Antal pr. bil: Säljs per styck
Volvo OE941680
Volvo OE89254
Volvo OE384209
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE960235
Volvo OE1377059
Volvo OE974673
Volvo OE183510
Volvo OE959224
Volvo OE81388
Sådan optræder Volvo OE 1377061 i originalkatalogerne — tegning, position, hvor delen sidder og antal pr. bil.
Volvo 740/760/780Se hele sortimentet fra Volvo 740/760/780
Denne del passer til følgende køretøjer:
| Katalog | Gælder | Betingelser | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1988-90Bagaksel, differentialespærre | 1990- | Passer uden yderligere begrænsning | 39Se sprængskitse |
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1988-90Bagaksel | 1990- | Passer uden yderligere begrænsning | 31Se sprængskitse |
| Volvo 760 1988-Bagaksel | -1989 · 1990- | Passer uden yderligere begrænsning | 31Se sprængskitse |
| Volvo 760 1988-Bagaksel, differentialespærre | 1990- | Passer uden yderligere begrænsning | 39Se sprængskitse |
| Volvo 780Bagaksel, differentialespærre | 1990- | Passer uden yderligere begrænsning | 39Se sprængskitse |
| Volvo 780Bagaksel | -1989 · 1990- | Passer uden yderligere begrænsning | 31Se sprængskitse |
Volvo OE11998
Volvo OE1359234
Volvo OE959246
Volvo OE181302
Volvo OE80506
Volvo OE3502102
Volvo OE3502106
Volvo OE3502108
Volvo OE3502110
Volvo OE3502104
Volvo OE384201-02
Volvo OE383168
Antal pr. bil: Volvo 140 (1973–): 2 stk. · Volvo 164: 2 stk. · Volvo 1800 B20: 2 stk. · Volvo 240 (1988–): 1 stk. · Volvo 240/260 (1975–1978): 1 stk. · Volvo 240/260 (1979–84): 1 stk. · Volvo 240/260 (1985–87): 1 stk.
Volvo OE957178
Volvo OE3530391
Volvo OE6814607
Volvo OE6814648
Volvo OE183841
Volvo OE3549767
Volvo OE1273811
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE1273754
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE1339765
Antal pr. bil: Efter behov (Volvo angiver intet fast antal)
Volvo OE1339768
Antal pr. bil: Efter behov (Volvo angiver intet fast antal)
Volvo OE1339769
Antal pr. bil: Efter behov (Volvo angiver intet fast antal)
Volvo OE1339767
Antal pr. bil: Efter behov (Volvo angiver intet fast antal)