
OE-nummer 1372439-V
Velkommen til en helt ny Volvo-oplevelse og vores nye hjemmeside.Læs vores guideFå en ny adgangskodeKontakt os, hvis du har problemer

OE-nummer
Varenummer
Vi accepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender dine dele hurtigt og sikkert med sporbar levering.

OE-nummer 1372439-V
Volvo OE277724
Volvo OE277728
Antal pr. bil: 2
Volvo OE1372212-1
Volvo OE1372447
Volvo OE1258949
Volvo OE1372213-1
Volvo OE1235201
Volvo OE1372355
Volvo OE1372043
Antal pr. bil: 2
Volvo OE1372449
Volvo OE1372442
Volvo OE1212737
Antal pr. bil: Volvo 164: 2 stk. · Volvo 240/260 (1975–1978): 1 stk.
Sådan optræder Volvo OE 1372440 i originalkatalogerne — tegning, position, hvor delen sidder og antal pr. bil.
Volvo 240/260Se hele sortimentet fra Volvo 240/260
Denne del passer til følgende køretøjer:
| Katalog | Gælder | Betingelser | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240 1988-Belysning bag | 240 series 1988- 5 DRS | Passer uden yderligere begrænsning | 1Se sprængskitse |
| Volvo 240/260 1985-87Belysning bag | 240-260 series 1985-1987 |
| 1Se sprængskitse |
Volvo OE1372071
Antal pr. bil: 2
Volvo OE1372041
Volvo OE678529
Antal pr. bil: Volvo 140 (–1972): 2 stk. · Volvo 140 (1973–): 2 stk. · Volvo 164: 2 stk. · Volvo 240 (1988–): 1 stk. · Volvo 240/260 (1975–1978): 1 stk. · Volvo 240/260 (1979–84): 1 stk. · Volvo 240/260 (1985–87): 1 stk.
Volvo OE955138
Volvo OE1372440
Volvo OE1372441
Volvo OE1372439
Volvo OE3540331
Antal pr. bil: Volvo 140 (–1972): 1 stk. · Volvo 164: 1 stk. · Volvo 240 (1988–): 1 stk. · Volvo 240/260 (1979–84): 2 stk.
Volvo OE1235586
Volvo OE1372448
Volvo OE1372227
Volvo OE1372450
Volvo OE1372356
Volvo OE1307772