Volvo OE673495
Antal pr. bil: Sælges per styk
Velkommen til en helt ny Volvo-oplevelse og vores nye hjemmeside.Læs vores guideFå en ny adgangskodeKontakt os, hvis du har problemer
OE-nummer
Varenummer
Vi accepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender dine dele hurtigt og sikkert med sporbar levering.
Volvo OE673495
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE656514
Antal pr. bil: 6
Volvo OE380141
Antal pr. bil: 3
Volvo OE1304944
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE9144275
Volvo OE671852
Volvo OE955945
Volvo OE1382494
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE1255973
Volvo OE940100
Volvo OE343378
Volvo OE343188
Volvo OE688400K
Volvo OE1377059
Volvo OE974673
Volvo OE183510
Volvo OE1398321
Volvo OE1359235
Antal pr. bil: Säljs per styck
Volvo OE959224
Volvo OE81388
Sådan optræder Volvo OE 3520410 i originalkatalogerne — tegning, position, hvor delen sidder og antal pr. bil.
Volvo 740/760/780Se hele sortimentet fra Volvo 740/760/780
Volvo 940/960Se hele sortimentet fra Volvo 940/960
Denne del passer til følgende køretøjer:
| Katalog | Gælder | Betingelser | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 760 1988-Bagaksel | 1990- | Passer uden yderligere begrænsning | 33Se sprængskitse |
| Volvo 760 1988-Bagaksel, differentialespærre | 1990- | Passer uden yderligere begrænsning | 41Se sprængskitse |
| Volvo 780Bagaksel, differentialespærre | 1990- | Passer uden yderligere begrænsning | 41Se sprængskitse |
| Volvo 780Bagaksel | 1990- | Passer uden yderligere begrænsning | 33Se sprængskitse |
| Katalog | Gælder | Betingelser | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 940/960 1990-1996Delt bagaksel, spærredifferentiale | 1992- | Passer uden yderligere begrænsning | 41Se sprængskitse |
| Volvo 940/960 1994- & S90/V90 1997-Delt bagaksel, spærredifferentiale | RATIO 3.31 · RATIO 3.73 |
| 41Se sprængskitse |
Volvo OE947855
Volvo OE80506
Volvo OE942905
Volvo OE3530391
Volvo OE181302
Volvo OE11998
Volvo OE959246
Volvo OE6814607
Volvo OE3502102
Volvo OE3502106
Volvo OE3502108
Volvo OE3502110
Volvo OE3502104
Volvo OE270594
Antal pr. bil: 2
Volvo OE3502336
Antal pr. bil: 2
Volvo OE270595
Volvo OE1359234
Volvo OE384201-02
Volvo OE384209
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE1209835
Volvo OE960235
Volvo OE183841
Volvo OE1377061
Volvo OE3502490
Volvo OE1209295
Antal pr. bil: 10
Volvo OE271262E
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE1330830
Antal pr. bil: Säljs per styck
Volvo OE6814287
Volvo OE96443
Volvo OE384728
Antal pr. bil: Volvo 140 (1973–): 2 stk. · Volvo 164: 2 stk. · Volvo 1800 B20: 2 stk. · Volvo 240 (1988–): 1 stk. · Volvo 240/260 (1975–1978): 1 stk. · Volvo 240/260 (1979–84): 1 stk. · Volvo 240/260 (1985–87): 1 stk. · Volvo 740/760 (–1984): 2 stk. · Volvo 780: 2 stk.