Volvo OE1294060
Antal pr. bil: Sælges per styk
Velkommen til en helt ny Volvo-oplevelse og vores nye hjemmeside.Læs vores guideFå en ny adgangskodeKontakt os, hvis du har problemer

OE-nummer
Varenummer
Vi accepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender dine dele hurtigt og sikkert med sporbar levering.
Volvo OE1294060
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE1201930
Antal pr. bil: 14
Volvo OE1373615
Volvo OE1312597
Volvo OE3540771
Volvo OE1304520
Antal pr. bil: 26
Volvo OE1312776
Volvo OE1225941-42
Volvo OE1360966
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE1373426
Volvo OE1312780
Volvo OE955780
Volvo OE1202961
Volvo OE1254502
Volvo OE1254562
Volvo OE1247043
Antal pr. bil: Säljs per styck
Volvo OE1201834
Volvo OE1254503
Volvo OE1247042
Volvo OE1247021
Sådan optræder Volvo OE 1247040 i originalkatalogerne — tegning, position, hvor delen sidder og antal pr. bil.
Volvo 240/260Se hele sortimentet fra Volvo 240/260
Denne del passer til følgende køretøjer:
| Katalog | Gælder | Betingelser | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240/260 1975-1978Pyntelister | — | Passer uden yderligere begrænsning | 1Se sprængskitse |
| Volvo 240/260 1979-84Pyntelister | 242DL | Passer uden yderligere begrænsning | 1Se sprængskitse |
| Volvo 240/260 1979-84Pyntelister | 242 (2-dørs) · 242 (2-dörrars) 1981- | Passer uden yderligere begrænsning | 1Se sprængskitse |
| Volvo 240/260 1979-84Pyntelister | 4 DRS -1980 | Passer uden yderligere begrænsning | 1Se sprængskitse |
| Volvo 240/260 1979-84Pyntelister | 244 (4-dørs) · 264 (4-dørs) · 4 DRS 1981- | Passer uden yderligere begrænsning | 1Se sprængskitse |
| Volvo 240/260 1979-84Pyntelister | 5DRS -1980 | Passer uden yderligere begrænsning | 1Se sprængskitse |
| Volvo 240/260 1979-84Pyntelister | 245 (stationcar) · 265 (stationcar) · 5DRS 1981- · Canada | Passer uden yderligere begrænsning | 1Se sprængskitse |
Volvo OE1213663
Volvo OE1213665
Volvo OE1246598
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE660151
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE1304230
Antal pr. bil: Säljs per styck
Volvo OE675869
Antal pr. bil: 4
Volvo OE1213370
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE1213332
Volvo OE1246647
Volvo OE1202990
Volvo OE1255555
Volvo OE1247032
Volvo OE1312779
Volvo OE3540156
Volvo OE1202991
Volvo OE1312254
Antal pr. bil: Efter behov (Volvo angiver intet fast antal)
Volvo OE270148
Volvo OE688473
Volvo OE688472
Volvo OE1246634
Volvo OE3540157
Volvo OE1201841
Volvo OE1312587
Volvo OE1312586
Antal pr. bil: Sælges per styk