Volvo OE1220981
Antal pr. bil: Efter behov (Volvo angiver intet fast antal)
Velkommen til en helt ny Volvo-oplevelse og vores nye hjemmeside.Læs vores guideFå en ny adgangskodeKontakt os, hvis du har problemer

OE-nummer
Varenummer
Vi accepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender dine dele hurtigt og sikkert med sporbar levering.
Volvo OE1220981
Antal pr. bil: Efter behov (Volvo angiver intet fast antal)
Volvo OE6814607
Volvo OE181302
Volvo OE273129
Volvo OE383222
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE1229628
Antal pr. bil: Säljs per styck
Volvo OE947855
Volvo OE942905
Volvo OE181304
Volvo OE1209772
Volvo OE1221660
Antal pr. bil: Volvo 164: 2 stk. · Volvo 240 (1988–): 1 stk. · Volvo 240/260 (1979–84): 1 stk. · Volvo 240/260 (1985–87): 1 stk.
Volvo OE183841
Volvo OE81377
Antal pr. bil: Efter behov (Volvo angiver intet fast antal)
Volvo OE80506
Volvo OE81374
Antal pr. bil: Efter behov (Volvo angiver intet fast antal)
Volvo OE384209
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE81375
Antal pr. bil: Efter behov (Volvo angiver intet fast antal)
Volvo OE81388
Sådan optræder Volvo OE 183328 i originalkatalogerne — tegning, position, hvor delen sidder og antal pr. bil.
Volvo 140/164Se hele sortimentet fra Volvo 140/164
Volvo 240/260Se hele sortimentet fra Volvo 240/260
Volvo 740/760/780Se hele sortimentet fra Volvo 740/760/780
Denne del passer til følgende køretøjer:
| Katalog | Gælder | Betingelser | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 164Bagaksel CH 132567- | 164 | Passer uden yderligere begrænsning | 32Se sprængskitse |
| Volvo 164Bagaksel | CH-132566 | Passer uden yderligere begrænsning | 32Se sprængskitse |
| Katalog | Gælder | Betingelser | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240/260 1975-1978Bagaksel | — | Passer uden yderligere begrænsning | 32Se sprængskitse |
| Volvo 240/260 1985-87Bagaksel | MARKED 1030 · MARKED 1031 | Passer uden yderligere begrænsning | 38Se sprængskitse |
| Katalog | Gælder | Betingelser | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 780Bagaksel | MARKED 1031 |
| 44Se sprængskitse |
| Volvo 780Bagaksel, differentialespærre | 1990- | Passer uden yderligere begrænsning | 34Se sprængskitse |
| Volvo 780Bagaksel | -1989 · 1990- | Passer uden yderligere begrænsning | 27Se sprængskitse |
Volvo OE81384
Antal pr. bil: Efter behov (Volvo angiver intet fast antal)
Volvo OE81383
Volvo OE191834
Volvo OE191835
Volvo OE191836
Volvo OE1398321
Volvo OE120622
Antal pr. bil: Efter behov (Volvo angiver intet fast antal)
Volvo OE11998
Volvo OE6814287
Volvo OE974673
Volvo OE6814648
Volvo OE89671
Volvo OE952359
Volvo OE89254
Volvo OE942402
Volvo OE384201-02
Volvo OE946831
Volvo OE3502102
Volvo OE3502106
Volvo OE3502108
Volvo OE3502110
Volvo OE3502104
Volvo OE1359235
Antal pr. bil: Säljs per styck