Volvo OE1220981
Antal pr. bil: Efter behov (Volvo angiver intet fast antal)
Velkommen til en helt ny Volvo-oplevelse og vores nye hjemmeside.Læs vores guideFå en ny adgangskodeKontakt os, hvis du har problemer

OE-nummer
Varenummer
Vi accepterer følgende betalingsmetoder
Beslag håndbremsekabl til Volvo 164, 240 1975
Volvo OE-nummer: 1221660.
Kontrollér altid model og stelnummer før bestilling.
Vi sender dine dele hurtigt og sikkert med sporbar levering.
Volvo OE1220981
Antal pr. bil: Efter behov (Volvo angiver intet fast antal)
Volvo OE1220982
Antal pr. bil: Efter behov (Volvo angiver intet fast antal)
Volvo OE6814607
Volvo OE1277121
Volvo OE1277112
Volvo OE1373615
Volvo OE1277316
Volvo OE1377049
Antal pr. bil: 8
Volvo OE6814648
Volvo OE1209772
Volvo OE183328
Volvo OE183841
Volvo OE89671
Volvo OE383222
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE81377
Antal pr. bil: Efter behov (Volvo angiver intet fast antal)
Volvo OE955551
Antal pr. bil: 4
Volvo OE81383
Volvo OE81374
Antal pr. bil: Efter behov (Volvo angiver intet fast antal)
Volvo OE384209
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE81375
Antal pr. bil: Efter behov (Volvo angiver intet fast antal)
Sådan optræder Volvo OE 1221660 i originalkatalogerne — tegning, position, hvor delen sidder og antal pr. bil.
Volvo 140/164Se hele sortimentet fra Volvo 140/164
Volvo 240/260Se hele sortimentet fra Volvo 240/260
Denne del passer til følgende køretøjer:
| Katalog | Gælder | Betingelser | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 164Bagaksel CH 132567- | 164 | Passer uden yderligere begrænsning | 14Se sprængskitse |
| Katalog | Gælder | Betingelser | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240 1988-Handbremse | 240 series 1988- | Passer uden yderligere begrænsning | 51Se sprængskitse |
| Volvo 240 1988-Bremserør ABS | 240 series 1988- | Passer uden yderligere begrænsning | 33Se sprængskitse |
| Volvo 240/260 1975-1978Bagaksel | — | Passer uden yderligere begrænsning | 14Se sprængskitse |
| Volvo 240/260 1979-84Bagaksel | MARKED 1030 · MARKED 1031 | Passer uden yderligere begrænsning | 23Se sprængskitse |
| Volvo 240/260 1985-87Handbremse | 240-260 series 1985-1987 | Passer uden yderligere begrænsning | 51Se sprængskitse |
Volvo OE81384
Antal pr. bil: Efter behov (Volvo angiver intet fast antal)
Volvo OE191834
Volvo OE191835
Volvo OE191836
Volvo OE181302
Volvo OE80506
Volvo OE1229628
Antal pr. bil: Säljs per styck
Volvo OE988177
Volvo OE952359
Volvo OE89254
Volvo OE383168
Antal pr. bil: Volvo 140 (1973–): 2 stk. · Volvo 164: 2 stk. · Volvo 1800 B20: 2 stk. · Volvo 240 (1988–): 1 stk. · Volvo 240/260 (1975–1978): 1 stk. · Volvo 240/260 (1979–84): 1 stk. · Volvo 240/260 (1985–87): 1 stk.
Volvo OE1398321
Volvo OE942624
Volvo OE191841
Volvo OE1220983
Antal pr. bil: Efter behov (Volvo angiver intet fast antal)
Volvo OE384871
Antal pr. bil: Efter behov (Volvo angiver intet fast antal)
Volvo OE942402
Volvo OE384201-02
Volvo OE946831
Volvo OE600413
Volvo OE6814287
Volvo OE96443
Volvo OE1229808
Antal pr. bil: 10