
OE-nummer 1312421
Velkommen til en helt ny Volvo-oplevelse og vores nye hjemmeside.Læs vores guideFå en ny adgangskodeKontakt os, hvis du har problemer

OE-nummer
Varenummer
Vi accepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender dine dele hurtigt og sikkert med sporbar levering.

OE-nummer 1312421
Volvo OE1372212-1
Volvo OE1372447
Volvo OE1258949
Volvo OE1372213-1
Volvo OE1372355
Volvo OE1372043
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE1372449
Volvo OE1372044
Volvo OE1212737
Antal pr. bil: Volvo 164: 2 stk. · Volvo 240/260 (1975–1978): 1 stk.
Volvo OE1307559
Volvo OE955780
Volvo OE1235176
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE1372041
Volvo OE1372042
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE1372356
Sådan optræder Volvo OE 1312420 i originalkatalogerne — tegning, position, hvor delen sidder og antal pr. bil.
Volvo 240/260Se hele sortimentet fra Volvo 240/260
Denne del passer til følgende køretøjer:
| Katalog | Gælder | Betingelser | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240 1988-Belysning bag | 240 series 1988- 4DRS 1990- | Passer uden yderligere begrænsning | 2Se sprængskitse |
Volvo OE1312757
Volvo OE1307461
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE1258476
Volvo OE1312740
Volvo OE1312220
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE1312772
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE3523442
Volvo OE1372255
Antal pr. bil: Sælges per styk
Volvo OE1372448
Volvo OE1235586
Volvo OE1372440
Volvo OE1372227
Volvo OE1372450
Volvo OE1372442
Volvo OE1372441